Ceny krypto walutowe Sprawiają, że Bullish Pivot jest sygnałem dla amerykańskich regulatorów.

Ceny krypto walutowe zaczęły wracać do pozytywnego poziomu po tym, jak dwaj czołowi regulatorzy rynku amerykańskiego zasygnalizowali ostrożne podejście do regulacji kryptowalut podczas wtorkowego głośnego przesłuchania w Senacie.

Przewodniczący Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) Jay Clayton i prezes Commodity Futures Trading Commission (CFTC) J. Christopher Giancarlo rozmawiali przed Senacką Komisją ds. Bankowości, Mieszkalnictwa i Urbanistyki przez ponad dwie godziny, dostarczając przygotowane uwagi i odpowiadając na wskazane pytania z regulatory.

Jak donosi CCN, Clayton i Giancarlo w dużej mierze trzymali się scenariusza podczas przesłuchania, wzywając do “starannie dostosowanego” uregulowania wymiany kryptowalut na poziomie federalnym, ale ostrzegając ustawodawców, aby nie działali zbyt szybko – lub z ciężką ręką.

W szczególności Giancarlo przedstawił optymistyczne spojrzenie na potencjalne zastosowania kryptowalut i technologii blockchain, posuwając się nawet do przypomnienia prawodawcy, że “gdyby nie było bitcoinów, nie byłoby blockchain”, o czym często zapomina się w takie dyskusje.
Handlowcy pozytywnie zareagowali na rozprawę, a rynki charakteryzowały się rosnącymi cenami kryptowalut zarówno podczas rozprawy, jak i po jej zakończeniu.

Do czasu pisania 24-godzinne wykresy większości głównych monet zmieniły kolor na zielony, umożliwiając rynkom wyjście z tego, co było wielodniowym zanurzeniem w morzu czerwieni.

Cena Bitcoin i cena Cardano wzrosły o jeden procent za dzień, wzrastając odpowiednio do 7 168 i 0,33 USD.

Tymczasem Ethereum prowadził piątkę z pięcioprocentowym wzrostem do 723 $, podczas gdy Ripple dodał około dwóch procent.

Bitcoin Cash to samotna krypto-waluta w pierwszej piętnastce, której 24-godzinny wykres pozostaje na czerwono, ale przebije się ponownie na zielono, jeśli odzyskiwanie będzie kontynuowane znacznie dalej.

Chociaż nie zostały one przedstawione na powyższym wykresie, NEO i NEM – odpowiednio ósme i dziesiąte według kapitalizacji rynkowej – odnotowały zyski przekraczające 12 procent, co czyni je najlepszymi wśród kryptowalut najwyższego poziomu.

Be the first to comment on "Ceny krypto walutowe Sprawiają, że Bullish Pivot jest sygnałem dla amerykańskich regulatorów."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*