“Crypto Genius” James Altucher szuka wartości 280 milionów dolarów na uruchomienie Blockchain Bitzumi

Słoik z monetami

“Crypto genius” James Altucher powraca i ma wielkie plany.

Altucher, tak zwana “twarz Bitcoin” i jego firma, Bitzumi, starają się zebrać 10 milionów dolarów, aby uruchomić pełnowartościowy startup blockchain, który będzie między innymi oferował wymianę kryptowalut.

Liczba ta może nie wydawać się aż tak duża, ale jak wskazuje SEC, dostarczy firmie początkową wycenę w wysokości 280 milionów dolarów. Jeśli te akcje zostaną w pełni rozwodnione w późniejszym okresie, podniesie to wycenę Bitzumi do 750 milionów USD.

Więc James uruchamia 10-milionową aukcję Reg A + o nazwie Bitzumi, która ceni spółkę na 280 milionów dolarów? (I ~ 750 mln $ w pełni rozcieńczone preferowanymi opcjami).

Hoo-boy https: //t.co/pk1f86g6JY

– Meb Faber (@MebFaber) 15 lutego 2018 r

Nie jest to zbyt nikczemne dla firmy, która obecnie zatrudnia jednego pełnoetatowego i czterech pracowników na pół etatu i podnajmuje biura w Nowym Jorku za 500 USD miesięcznie.

Dla porównania, Coinbase – gigant branży, który zarobił ponad 1 miliard USD przychodów w ubiegłym roku i ma setki pracowników – był ostatnio wyceniany na 1,6 miliarda dolarów.

Celem Bitzumi jest pozyskanie tych funduszy poprzez ofertę publiczną regulacyjną A +, “mini-IPO”, która pozwala startującym podmiotom na pozyskiwanie ograniczonej ilości kapitału od ogółu społeczeństwa oraz akredytowanych inwestorów.

Według zgłoszenia firma uruchomi również giełdę kryptowalutową denominowaną w USD, która obsługuje handel Bitcoin, Litecoin i Ethereum:

“Przewidujemy, że Bitzumi będzie giełdą kryptowalutową, której spodziewamy się zapewnić niezawodny i bezpieczny sposób kupowania, sprzedawania, przechowywania i handlu z następującymi walutami i walutami cyfrowymi: dolary amerykańskie, Bitcoin, Litecoin i Ethereum. Spodziewamy się Bitzumi zapewnienie całodobowego dostępu do cyfrowych portfeli klientów oraz płynności do USD poprzez integrację z kartami debetowymi klientów. ”

Firma stwierdziła, że ​​zamierza odróżnić się od konkurencji, oferując zwiększone bezpieczeństwo, obsługę klienta, płynność i narzędzia handlowe, chociaż nie wdała się w szczegółowe informacje na temat tego, jak osiągnąć te wysokie cele.

“Wciąż jesteśmy w fazie badań i rozwoju tego produktu” – dodał Bitzumi.

businessmodel

Firma planuje przyciągnąć klientów poprzez agresywną kampanię marketingową, kontynuując praktykę, którą Altucher szeroko wykorzystał do promowania swojego biuletynu inwestującego w kryptowaluty o wartości 2,000 USD rocznie.

W zgłoszeniu napisano również, że Bitzumi zawarło joint venture z firmą Acacia Research zajmującą się licencjonowaniem patentów w celu opracowania rozwiązania opartego na blockchain do rejestrowania i egzekwowania praw własności intelektualnej.

Wreszcie, firma zamierza stworzyć oddział o nazwie “Bitzumi Coins”, który brzmi jak inkubator ICO, ponieważ firma twierdzi, że jego celem będzie stworzenie “specjalnych monet dla konkretnych branż”.

Be the first to comment on "“Crypto Genius” James Altucher szuka wartości 280 milionów dolarów na uruchomienie Blockchain Bitzumi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*