Bardziej wartościowe niż złoto

The Motley Fool

“Bardziej wartościowe niż złoto” – pstrokaty głupiec ogłasza inwestycję 5 milionów dolarów w bitcoiny.

Piąta co do wielkości strona inwestycyjna na świecie, z ponad 80 milionami odwiedzających miesięcznie, pozytywne prognozy The Motley Fool na przyszłość bitcoina to kolejny punkt danych w podróży monety, gdy wpływowa organizacja doradcza wkracza w debatę.

Dostawca doradztwa inwestycyjnego wierzy, że Bitcoin zapewni dziesięciokrotny zwrot w ciągu następnych 15 lat

Motley Fool ogłosił inwestycję 5 milionów dolarów w bitcoin w ramach długoterminowego planu uzyskania 10-krotnego zwrotu z inwestycji w ciągu następnych 15 lat.

Jako piąta pod względem wielkości strona inwestycyjna na świecie, z ponad 45 milionami unikalnych odwiedzających tylko w styczniu, pozytywne prognozy The Motley Fool na przyszłość bitcoina to kolejny punkt danych w podróży monety, gdy wpływowa organizacja doradcza wkracza do debaty.

Ten ruch to jednak znacznie więcej niż tylko jednorazowa inwestycja w bitcoin. Motley Fool jest szanowanym głosem w świecie inwestycji – zasadniczo ma wpływ na kryptowaluty. Dodając monetę do swojego portfela 10x wraz z 39 innymi akcjami, Motley zasadniczo wspiera Bitcoin jako silną długoterminową pozycję dla milionów odbiorców, w tym wielu inwestorów.

Bezpośrednia inwestycja w Bitcoin

Jest to bezpośrednia inwestycja w bitcoin, w której Motley zrzuca EFT jako „zawyżoną” drogę na rynek. Członkowie witryny będą mieli możliwość zapoznania się ze wskazówkami analityków i pisarzy, zanim witryna doda 5 milionów dolarów bitcoinów do swojego bilansu.

Wyjaśniając swoją decyzję o zainwestowaniu tak znacznej sumy pieniędzy w bitcoin, The Motley Fool podał trzy następujące powody, które podzielił się w tweecie:

Inwestycje instytucjonalne w bitcoin wciąż mają duże pole do popisu. Według bitcointreasuries.org co najmniej 38 korporacji posiada łącznie 66,5 miliarda dolarów BTC , czyli tylko 6,04% całkowitej podaży Bitcoinów. Jednak w miarę jak organizacje takie jak The Motley Fool, Microstrategy i Tesla wkładają pieniądze tam, gdzie ich usta są, coraz więcej instytucji może stopniowo pójść w ich ślady.

 

Be the first to comment on "Bardziej wartościowe niż złoto"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*