Kryptowaluta kontynuuje zastój, Bitcoin pozostaje stabilny na poziomie 8 200 $

Walrus

Rynek kryptowalutowy nadal spadał w ciągu ostatnich kilku tygodni, ponieważ zarówno kryptowaluty główne, jak i mniejsze podążały za trendem cen bitcoina.

W ciągu ostatnich 24 godzin bitcoin nie zanotował dużych ruchów cenowych i pozostał w przedziale od 7 900 do 8 300 USD. W momencie raportowania cena Bitcoin wynosi 8 190 USD, przy stosunkowo niskich obrotach, aby wspomóc odzyskiwanie.

Tom Lee, analityk z Wallstrateg Fundstrat i znany jako byk bitcoinów, oświadczył, że cena bitcoina prawdopodobnie spadnie do rocznego minimum przed nagraniem szybkiego powrotu do zdrowia.

“Kiedy nastroje są tak słabe, rynek staje się coraz bardziej podatny na nie “- co oznacza, że ​​dzisiejszy nagłówek prawdopodobnie doprowadzi do sprzedaży” – napisał Lee, który podkreślił, że następny poziom wsparcia wynosi 7535 USD, a następnie 5 873 USD. Biorąc pod uwagę, że poziom wsparcia na poziomie 8,370 USD został przekroczony, Lee wyjaśnił, że jest możliwe, że bitcoin może spaść do 7.535 USD, a następnie powrócić do poziomu 5.873 USD, zanim powróci do poprzedniego poziomu.

Podczas gdy inwestorzy nadal uważają, że cena Bitcoin prawdopodobnie ulegnie kolejnej korekcie przed krótkoterminowym ożywieniem, miliarderzy, w tym Peter Thiel i Alan Howard, wyrazili swój optymizm wobec rynku kryptowalut.

Howard, który nabył ogromną liczbę kryptowalut w 2017 roku, stwierdził, że w tym roku zdobył jeszcze więcej cyfrowych aktywów.

“W ubiegłym roku miliarder funduszy hedgingowych Alan Howard dokonał znacznych osobistych inwestycji w kryptowaluty i planuje umieścić więcej swoich własnych pieniędzy w zasobach cyfrowych i technologii blockchain, zgodnie z wiedzą osób dysponujących wiedzą na ten temat” – powiedział Bloomberg.

W gospodarczym klubie w Nowym Jorku, inwestor miliarder Peter Thiel stwierdził, że jest jeszcze długo zainteresowany bitcoinem i że jest bardziej optymistyczny w stosunku do krypto-waluty niż wcześniej. Thiel podkreślił, że jest sceptyczny wobec wszystkiego, łącznie z dużymi kryptowalutami, poza bitcoinem.

wpis na twitterze

Zasadniczo bitcoin i inne kryptowaluty powinny rosnąć w wartościach od bieżącej, biorąc pod uwagę szybki rozwój, który jest prowadzony w przestrzeni kryptowaluty. W tym tygodniu na platformie mainnet uruchomiono rozwiązanie skalowania drugiej warstwy dla bitcoinów w Lightning Network, dzięki uruchomieniu oprogramowania beta.

“Lnd-0.4 beta to wielkie osiągnięcie wielu inżynierów, testerów i użytkowników na całym świecie, ale to dopiero początek dla Lightning Network. W miarę, jak użytkownicy zaczynają eksperymentować z Lightningiem, a sieć zaczyna się rozwijać, będziemy pracować nad kilkoma kluczowymi komponentami infrastruktury, które przyczynią się do natychmiastowego, przyjaznego dla użytkownika doświadczenia, które Lightning może przynieść Bitcoin i innym kryptowalutom “, napisał Zespół ds. Rozwoju błyskawicy.

Jednak rynek nie koncentruje się na innowacyjnych wydarzeniach zachodzących w przestrzeni i zależy od negatywnych relacji medialnych z udziałem tradycyjnych ekspertów finansowych, krytykujących bitcoiny i inne kryptowaluty bez solidnych argumentów i dowodów.

Jest to okres, w którym negatywne wiadomości prowadzą do paniki na rynku, a pozytywne wiadomości nie mają wielkiego wpływu na rynek. Biorąc pod uwagę obecną tendencję kryptowalut, podczas gdy analitycy zgadzają się, że odrodzą się w długim okresie, główne cyfrowe waluty prawdopodobnie nie będą w stanie wykonać dużych ruchów w górę w perspektywie krótkoterminowej.

Be the first to comment on "Kryptowaluta kontynuuje zastój, Bitcoin pozostaje stabilny na poziomie 8 200 $"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*