Spada zaufanie do Onecash Trading na Filipinach

Onecash Trading

Filipińska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd wydała zawiadomienie doradcze dla inwestorów w Onecash Trading. Onecash Trading twierdzi, że jest niezawodną platformą handlu walutami cyfrowymi. Patrząc na stronę, twierdzi ona, że ​​kształci zarówno istniejących, jak i nowych handlowców kryptowalut, w jaki sposób mogą oni wejść na cyfrowy handel walutami. Wydaje się, że na stronie rośnie popularność kryptowalut w tym kraju.

W sprawie doradztwa, Komisja powiedziała. “Doradca stwierdza ponadto, że istnieje aspołeczne łącze medialne na PHP 1.000 (50 USD)”. W chwili pisania artykułu nie można uzyskać dostępu do stron Facebooka i Twittera Onecash Trading.

Są trzy sposoby inwestowania w tę platformę. Można zdecydować się zostać przedsiębiorcą. Onecash Trading twierdzi, że inwestorzy mogą co tydzień zarabiać aż 25% zainwestowanego kapitału. Drugą opcją, dzięki której inwestorzy mogą zarabiać na tej platformie, jest mining. Patrząc na stronę, stwierdza się, że możesz zostać górnikiem natychmiast, “naciskając przyciski” i zarabiając “kredyty kryptowalutowe”. Co to są te “przyciski” lub jaki rodzaj “kredytu” to jest dość niewyraźne. Platforma twierdzi także, że inwestorzy mogą zarabiać, będąc partnerami i zespołami budowlanymi. Platforma dalej stwierdza, że ​​podmioty stowarzyszone otrzymują dochody pasywne do 10 poziomu.

SEC ostrzegła społeczeństwo przed inwestowaniem w tę platformę i stwierdziła, że ​​te programy inwestycyjne podlegają zatwierdzeniu przez organy regulacyjne. SEC zdaje sobie sprawę z faktu, że Onecash Trading nie otrzymał żadnej zgody ani licencji od Komisji o Kodzie Regulacji Papierów Wartościowych (SRC). W tej części stwierdza się, że papiery wartościowe nie były oferowane do sprzedaży lub dystrybucji na Filipinach bez zgłoszenia rejestracyjnego, które zostało złożone i zatwierdzone przez Komisję.

Na stronie Onecash’s Trading nie ma wzmianki ani ogłoszenia cytowania jakichkolwiek zezwoleń lub licencji wydanych przez SEC. W sekcji znajdują się warunki, które w skrócie informują potencjalnych inwestorów o ryzyku związanym z tym programem. Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie papierów wartościowych Kodeksu Filipin podmioty zajmujące się obrotem papierami wartościowymi powinny uzyskać licencję i zgodę Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Dzięki temu wszyscy uczestnicy programu są chronieni. Wirtualne waluty są uważane za papiery wartościowe na Filipinach. Ich sprzedaż wymaga zatwierdzenia.

Jednostki uznane za winne naruszenia Kodeksu Regulacji Papierów Wartościowych (SRC), aby zostać ukarane grzywną w wysokości do 5 000 000 PHP (około 100 000 USD) lub pozbawienia wolności nie mniej niż siedem lat i nie więcej niż dwadzieścia jeden lat. Zostało to wyraźnie określone w sekcji 73 SRC.

Komisja ostrzegła również społeczeństwo przed zapraszaniem ludzi do przyłączenia się do platformy. W poradniku udzielono gorącej linii do wiadomości publicznej. Na piśmie nie było oficjalnej odpowiedzi od Onecash Trading.

Be the first to comment on "Spada zaufanie do Onecash Trading na Filipinach"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*