Moment, na który czekali właściciele Bitcoin

BitcoinBitcoin

Su Zhu, CEO funduszu kryptowalutowego Three Arrows Capital, teoretycznie powiedział, że w chwili, w której czekali Bitcoinerzy, powiedział, że jeśli wiodąca kryptowaluta zdoła utrzymać obecne poziomy, może stosunkowo szybko osiągnąć 50 000 USD.

Su Zhu, CEO funduszu kryptowalutowego Three Arrows Capital, zrobił niezwykłe uwagi dotyczące Bitcoin. Podczas gdy wiele prognoz krótkoterminowych pojawia się na poziomie 6000 USD i poniżej 4 800 USD, Zhu uważa, że ​​wiodące pieniądze kryptowalutowe mają szansę stosunkowo szybko osiągnąć 50 000 USD.

Odwołując się do polityki ekspansji monetarnej Fedu w wysokości 700 miliardów dolarów, Zhu powiedział, że stawia to USA w polityce inflacyjnej, a powrót jest trudny. Zgodnie z warunkami gospodarczymi na świecie zarządzający funduszem stwierdził, że Bitcoin może osiągnąć 50 000 USD, jeśli utrzyma obecny poziom.

Zhu powiedział: „Jest to moment teoretycznie oczekiwany przez graczy Bitcoin. Rynki wschodzące wyceniane są obecnie przy znacznym ryzyku zadłużenia. Dolar amerykański wszedł na ścieżkę inflacyjną, a zwrot jest trudny. Jeśli Bitcoin utrzymuje się na tych poziomach, można zarobić 50 tysięcy dolarów. ”Znalazł komentarze.

Zhu twierdził, że nie byłoby zaskoczeniem, że Bitcoin, który został sprzedany za 7200 USD w styczniu zeszłego roku, zobaczył 9 000 USD przed końcem miesiąca, a Bitcoin przekroczył 9 000 USD w styczniu, jak przewidywał Zhu.

Bitcoin jest kupowany i sprzedawany za 5200 $ w ciągu kilku minut od wiadomości.

Oświadczenie: To, co jest napisane tutaj, nie jest rekomendacją inwestycyjną, ale opiniami osób fizycznych / firm będących przedmiotem wiadomości. Inwestycje w kryptowaluty są inwestycjami wysokiego ryzyka. Zaleca się, aby szukać pomocy u doradcy, jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia i wiedzy. Każda decyzja inwestycyjna leży w gestii osoby fizycznej. Somag News i autor tych treści nie mogą ponosić odpowiedzialności za osobiste decyzje inwestycyjne.

Be the first to comment on "Moment, na który czekali właściciele Bitcoin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*