Kryptowalutowe rynki mogą trafić na 1 bilion dolarów.

Bitcoins dollar marcro

Kryptowalutowe rynki mogą trafić na 1 bilion dolarów i cenę bitcoinów za 50 000 $ w tym roku, Przepowiadają Eksperci.

Limit na rynku kryptowalut spadł ostatnio poniżej poziomu 400 miliardów dolarów, ponieważ bitcoin samo spadło do niewiele ponad 6 000 USD, zanim jego cena zaczęła się odbijać. W czasach prasy rynek kryptowalut osiągnął szczytowy wzrost, ponieważ amerykańscy regulatorzy zasygnalizowali, że podczas ostrożnego przesłuchania w Senacie podejmą ostrożne podejście do regulacji kryptowalut.

W prasie, według danych CCN, indeks cen, bitcoin jest wyceniany na 8 387 $ po wzroście 24,5 procent w ciągu ostatnich 24 godzin. To może być tylko początek wzrostu flagowej waluty w tym roku, ponieważ według ekspertów CNBC bitcoin osiąga wyższą wartość niż w zeszłym roku i osiąga 50 000 $.

W rzeczywistości eksperci uważają, że ekosystem kryptowalut może przekroczyć 1 bilion dolarów, ponieważ inne kryptowaluty mogą również odnieść znaczące zyski. Thomas Glucksmann, szef rozwoju biznesu APAC na giełdzie kryptowalutowej Gatecoin, zauważył, że regulacyjne uznanie, rozwój technologiczny i wejście do instytucji kapitał przyczyni się do tegorocznego pchnięcia.

Oświadczył:

“Rosnące regulacyjne uznawanie giełdy kryptowalut, wejście kapitału instytucjonalnego i rozwój najważniejszych technologii przyczynią się do tego, że rynkowe odbicie i ceny kryptowalut na rynku osiągną wszystkie nowe tegoroczne maksima,”

Dla Glucksmanna nie ma powodu, by nie patrzeć, jak bitcoin przesunie się do 50 000 $ do grudnia. Technologią, do której się odwołał, była oczekiwana przez Bitcoin Lightning Network (LN), która niedawno przekroczyła kamień milowy, osiągając ponad 1000 głównych kanałów płatności.

Innym możliwym katalizatorem odzyskiwania może być uwolnienie instrumentu opartego na kryptowalutach wymienionego na głównej giełdzie. Podczas gdy zarówno CME, jak i CBOE rozpoczęły już transakcje futures na bitcoin, ostatnio Nasdaq ujawnił, że “nadal bada” te produkty.

Jak podkreśla CNBC, na rynku nadal nie ma ETF bitcoinów. ETF, fundusz giełdowy, pozwoliłby ludziom handlować bitcoinem bez konieczności zakupu kryptowaluty. Niedawno aplikacje ETF bitcoin zostały wycofane na wniosek amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Jamie Burke, CEO w przedsiębiorstwie venture capital Outlier Ventures, zauważył, że zdumiewająca cena wzrośnie na rynku kryptowalut, który w zeszłym roku mogła zostać podniesiona w tym roku. Oświadczył:

Be the first to comment on "Kryptowalutowe rynki mogą trafić na 1 bilion dolarów."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*