Fundusz hedgingowy kryptowalut, działający w pokoju akademickim

NYU

Trace Capital nie jest Twoim przeciętnym funduszem hedgingowym do kryptowalut.

Przedsięwzięcie, które obecnie zarządza około 300 000 $ dla małej grupy około 15 inwestorów, używa algorytmu do przewidywania ruchów cen kryptowalut wielkogabarytowych, takich jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Algorytm okazał się umiarkowanym sukcesem, a założyciele Trace Capital już otrzymali oferty wykupu.

Ale Leo Tulchin i jego partner, którego nazwisko brzmi Brandon wolą nie ujawniać swojego nazwiska, mówią, że nie sprzedadzą w najbliższym czasie – przynajmniej dopóki nie ukończą studiów.

Obaj partnerzy są studentami studiów licencjackich na Uniwersytecie Nowojorskim (NYU), a każdy z nich jest obecnie na kierunku finanse, dziedzina daleko odległa od pierwotnej sfery neuronauki i mediów.

“Naprawdę w to wierzymy”, powiedział w wywiadzie dla “New York Post” Tulchin. “Brandon i ja pracujemy razem nad włączeniem do funduszu zabezpieczającego kryptowalutę. Na razie nie bierzemy nic, tylko pomagamy przyjaciołom i rodzinie. ”

Jednym z tych klientów jest Konig Chen, 22-letni specjalista ds. Zarządzania hotelarstwem i rekreacją. Najpierw zaczął powierzać swoje aktywa firmie Trace Capital w lutym 2017 r., Ostatecznie wchowdząc w przedsięwziecie 85 000 USD.

Pod koniec roku – nawet po korekcie rynkowej – wartość inwestycji Chena wzrosła o około 300 000 $, co wystarczyło, by spłacił kredyty studenckie – gotówką – i zostawił czysty zysk za jednoroczną inwestycję.

Chen nie jest jednak pewien, czy kryptowaluty są przyszłością finansów. Niemniej jednak planuje w krótkim czasie zainwestować w Trace Capital, ufając, że ten kryptowalutowy fundusz hedgingowy w pokoju akademickim może pomóc mu w osiągnięciu celu życiowego: zakup i prowadzenie własnego ośrodka.

“Tendencja jest taka, że ​​Bitcoin i inne kryptowaluty będą na razie rosły, ale nie planuję być w pobliżu, kiedy to nastąpi” – powiedział. “Po wykonaniu tych wszystkich pieniędzy nie widzę siebie jako kierownika hotelu. Mój plan to wypłata i zakup nieruchomości na terenie ośrodka. “

Be the first to comment on "Fundusz hedgingowy kryptowalut, działający w pokoju akademickim"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*