Analiza cen bitcoinów: 5000 USD pod groźbą

bitcoin
  • Bitcoin wycofał się poniżej SMA50 1 godzinę w obliczu rosnącej niepewności rynku.
  • Dyrektor generalny Three Arrows Capital spodziewa się szybkiego wzrostu do 50 000 USD.

Bitcoin (BTC) zmienia ręce na 5150 USD. Moneta wycofała się z dnia bieżącego powyżej 5,400 USD, gdy tempo wzrostu zanikło w wyniku kolejnego napadu zmienności spowodowanego obawami o recesję. Z dnia na dzień BTC / USD zyskał 2%, a jego udział w rynku pozostał na poziomie 63,2%.

BTC / USD: Zdjęcie techniczne

Z krótkoterminowego punktu widzenia BTC / USD porusza się w wąskim przedziale od poniedziałku. Obecnie BTC / USD spadł poniżej SMA50 w ciągu 1 godziny przy 5150 USD, co jest niepokojącym sygnałem. Kolejne wsparcie to 5000 $ i istnieje nadzieja, że ​​wyprzedaż będzie tutaj zawarta. Jeśli zostanie zerwany, wyprzedaż nabierze tempa i doprowadzi cenę do 4,800 USD.

1-godzinny wykres BTC / USD

Według dyrektora naczelnego Three Arrows Capital, Su Zhu, Bitcoin może katapultować się do 50 000 USD w związku z kryzysem walutowym w krajach rozwijających się oraz niedawną inicjatywą QE o wartości 700 mld USD wydaną przez amerykański Fed .

Teoretycznie jest to moment, w którym Bitcoinery czekają na kilku operatorów z regionu EM wyceniających znaczące ryzyko związane z niewypłacalnością suwerennych dolarów w samym USD w ramach kursu inflacyjnego, z którego trudno będzie się wycofać. Jeśli $ BTC mkt utrzymuje te poziomy, możliwe jest 50K stosunkowo szybko.

Informacje na tych stronach zawierają wypowiedzi prognozujące, które wiążą się z ryzykiem i niepewnością. Rynki i instrumenty profilowane

Be the first to comment on "Analiza cen bitcoinów: 5000 USD pod groźbą"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*